מוד בורד: השקדיה פורחת

 

"The love of gardening is a seed that once sown never dies"

Gertrude Jekyll

למרות שאין לי טיפת שמש בבית הצפוני שלי, ואף פרח לא שורד, אני חייבת ירוקים. יש משהו כל כך מרגש בצמחים. את עושה את הסיבוב השבועי שלך לבדוק שהאדמה לחה כמו שצריך, לקטום עלים יבשים או רקובים… את מלכלכת את האצבעות שלך באדמה הכהה ומרגישה שזה משהו אמיתי.
ck spring collection blossom
יש לי מקום מיוחד בלב לעציצים אבודים. כאלה שהתייאשתי מהם. אני מעמידה אותם בצד ליד הוילון במקום שיש להם  מספיק אור וממשיכה להשקות. אני מחכה לרגע שלהם.
ck spring collection blossom6
ופתאום, אחרי שבועות, משהו ירוק מנצנץ! הוא פיצפון וזעיר – אבל הוא אמיתי וחי! אני תמיד מתרגשת כשזה קורה וקוראת לכל הילדים לבוא לראות מה זה חיים. עציץ לא זורקים לפח, כי הוא דבר חי. יש לו רגעים קשים, אבל הוא יחזור אלינו.ck spring collection blossom2זה תמיד גורם לי לחשוב על הילדים שלנו. כמה אהבה ומסירות ותשומת לב ומחשבה ותפילה אנחנו מכניסים בהם. ולמראית עין- לא תמיד זה עוזר. יש לך את אלה האבודים שעומדים יבשים ליד הוילון. את נותנת להם אור וממשיכה להשקות, אבל לא נראה שמשהו חי שם בפנים. אל תתייאשי. ממש כמו העציץ הזה, מילד לא מתייאשים. יש לו רגעים קשים, הוא נראה אדיש, יבש, לא מעוניין. אבל הוא יחזור אלינו. מה שאנחנו משקיעים ממשיך להחזיק אותו, גם אם לא רואים את זה קורה מתחת לאדמה.ck spring collection blossom3תחשבי על זה כשאת משקה את העציצים שלך.
ואם אין לך עציץ, זה הזמן לקנות אחד. כל אחת מאיתנו צריכה עציץ כדי להשאר אופטימית.ck spring collection blossom5

התמונות מקולקציית האביב החדשה של Cath Kidston, משום מה כשאני מסתכלת בהן כל מה שעולה לי בראש זה "השקדיה פורחת"…

תגובה אחת

השארת תגובה