השראה צומחת כאן!

שלא כמו תום סויאר הקטן שלי, מגזינים לא משתטחים על הרצפה, שואגים ובועטים, אם לא מתייחסים אליהם מספיק. לכן הגליונות של Covet Garden חיכו לי בסבלנות ובשתיקה סלחנית, עד שהתפניתי לדפדף בהם. אבל זה קרה בסוף, והם מצאו חן בעיני.

covet garden

covet garden

covet garden

covet garden

covet garden

Covet Garden הוא אי-מגזין קנדי קצר, שיוצא אחת לחודש. הקונספט מאחוריו הוא, שההשראה צומחת כאן, אצלנו, בבתים אמיתיים, שמעצבים לעצמם אנשים רגילים עם טעם טוב. בכל גליון, אנחנו קופצים לביקור בחלל מגורים עירוני של אמנים ויוצרים מתחומים שונים, החיים בקנדה. מקבלים השראה מהסגנון האישי הייחודי שלו או שלה, תחום האומנות שמדבר אליו או אליה, האביזרים והאוספים שהם מלקטים… וזו חגיגה!

covet garden

covet garden

הקו העיצובי שמתווה האמן האורח, ממשיך איתנו לאורך כל הגליון, גם במדור הסטייל האישי, ובפרוייקט היצירה או הבישול.

covet garden

covet garden

covet garden

covet garden

אני אוהבת את הקונספט. אני אוהבת את המגוון המעניין של נקודות המבט. אני אוהבת את זה שהמגזין קצרצר- רפרוף, השראה, וסיימנו. בקיצור… אני אוהבת.

covet garden

אתם יכולים לצפות כאן במגזין הטרי של חודש יוני, וגם לחטט בארכיון של מגזינים קודמים, אם בא לכם. תהנו!

 

 

4 תגובות

 • הגב יוני 6, 2012

  טליה

  איזה קטע !! יש עוד חדר שינה בעולם שיש לו זוג אופניים ליד המיטה. מעניין אם גם שם הבעל אומר לילה טוב מותק ולא מתכוון לאשתו ??…. וחוץ מזה את מקסימה שאת מביאה לי את כל היופי הזה.

  • הגב יוני 7, 2012

   שלומית

   אתן לא מבינות איזה אושר יש אצלינו בבית כשהראתי את התמונה של האופניים בחדר השינה ואת התגובה הקולעת בול (!!!!)… לבן זוגי. נהנתי מאוד גם הפעם! הבלוג האהוב עליי… תודה

   • הגב יוני 10, 2012

    efrat

    שלומית וטליה איזה קטע! גם בעלי מרוכבי האופניים… עכשיו הראיתי לו גם :)))

 • הגב יוני 7, 2012

  טליה

  מקסים ביותר, תודה. לא יודעת אם הבחנת בכך שניתן לבצע הגדלה לתצוגת העמודים ולראות גם פרטים יפהפיים שבגודל רגיל של העמוד, קשה להבחין בהם.
  אוהבת מאד את הפוסטים שלך על הבוקר (:

השארת תגובה