ורוד בעיניים-ורוד בלב

מה זה "בת מצווה" בשבילכם? ארוע? תסרוקות? צלם? תקליטן?
בשביל איילת והוריה, "בת מצווה" היא בדיוק מה שאומרות המילים: בת שמקיימת מצווה. ולכן הם בחרו לחגוג לביתם ארוע שכולו מוקדש לעשיית טוב למען הזולת.

את הארוע היפיפה והמלוטש הזה הם ערכו בזכרון מנחם, ארגון לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. בשעות אחר הצהרים השתתפו בת המצווה וחברותיה בפעילות חברתית מיוחדת ששילבה את ילדי המרכז הייחודי של זכרון  מנחם. הם קיימו מצוות הפרשת חלה – המסמלת את אחת ממצוות האישה העיקריות, קלעו וקשטו חלות, וגם השתתפו בסדנת יצירה בה חרזה כל אורחת צמיד לילדה חולה.
ayelet bat mitzva decorationבהמשך הערב, הפכו חדר האוכל והלובי של בית זכרון מנחם לאולם אירועים מרהיב. ayelet bat mitzvaayelet bat mitzva details2

עמדת הכניסה: בר פתיחה לקבלת אורחים, כרטיסי מקום, עגלת מתנות ודוכן לכתיבת ברכות באלבום בת המצווה:
reception bat mitzva
האתגר היה כאמור לעצב בורוד, מבלי לגלוש לקיטש.
הוחלט שאולם הסעודה של בנות הכיתה יעוצב במראה ורוד ילדותי יותר. הוא הורכב מכמה גוונים של ורוד, ומעט נגיעות של אפור בהיר ולבן.
ayelet girls party4
ayelet girls party

ובר הפתעות מתוקות:
ayelet girls party2

הלובי, בו ישבו המבוגרים יעוצב באותם קווים, אולם מאופקים ובוגרים יותר, כאשר כאן הדגש על הלבן והאפור, והורוד הבהיר משמש לו רק כצליל רקע עדין.
ayelet bat mitzva6
ayelet bat mitzva details

את הארוע היפיפה הזה עיצבה אבי וויינפלד המוכשרת, כמו שרק היא יודעת לעצב! ועל הגרפיקה מאחורי הקלעים עמדה אסתי מזכרון מנחם, בטעם המקסים והמעודן שלה.
התוצאה היתה… עוצרת נשימה!
(כדאי לכם מאד להכנס גם לפייסבוק של זכרון מנחם כדי לראות את המסיבות היפות ששתי אלה רוקחות לילדים החולים מדי פעם.)

האורחים צפו בסרט המשימות שהפיקו הוריה של איילת ברמה טלוויזיונית של ממש: "המרוץ אל בת המצווה". בין המשימות, שהיו קשורות לשושלת המשפחתית ולמיצוי יכולותיה האישיות, יועדה לאיילת גם שעת התנדבות עם ילדי זכרון מנחם, והיא אכן הפעילה קבוצת בנות שנהנתה מאד, והכינה איתן הצגה לט"ו בשבט.

השף מיכאל מלאונרדו פלאזה בישל ארוחת גורמה מדהימה, כשלצידו מסייעים מתנדבי הצוות הטכני של זכרון מנחם.

לא יכולתי שלא להתרגש לנוכח רוח הנתינה וההתנדבות המדהימה של אנשי זכרון מנחם! מתנדבים ואנשי צוות עשו הכל כדי לחסוך בעלויות הארוע, ובמקום לשלשל רווחים פרטיים לכיסם, העניקו מזמנם ומכוחם לתרום את יכולותיהם לארוע הזה!
כך יצא, שבמקום להשקיע את הכספים רק על אולם אירועים, מעצבת, קייטרינג וכו' העניקו איילת ומשפחתה סכום זה לצדקה, והוא יועד לרכישת ציוד ייחודי לילדים החולים בזכרון מנחם.

הייתי גאה להיות שותפה בהכנת ארוע מצווה מיוחד שכזה.
כל הכבוד איילת והמון המון מזל טוב!

אם הרעיון נשמע לכם מעניין, למה שלא תדברו עם החבר'ה בזכרון מנחם?

2 תגובות

  • הגב יוני 12, 2012

    חתולי8

    וואוו!
    זהו.
    וואוו. כ"כ מרגש וישר מעלה כל מיני רעיונות….

השארת תגובה