מגשימת המתנות

נעמה, מגשימה לכם מתנות.
אתם מכירים את זה שאין, פשוט אין לכם רעיון, מה להביא מתנה?!
אז ראשית, בשביל זה נועד המדור הזה.
אבל יש מקרים, שבהם זה ממש מסובך.
לידת סבתא לדוגמא.
חשבתם על זה פעם? על הסבתות שנולדות עם הנכד הראשון?
זה מאורע מאד חשוב. הוא מסמל מעבר גדול בחיים. הסבתא מאד נרגשת, ומבולבלת, ואולי רגשותיה מעורבים… ואתם שוברים את הראש מה תביאו מתנה. בסוף, כולנו מביאים לסבתא משהו לרך הנולד, וסבתא לא מרגישה בכלל שהיא קיבלה מתנה…
נעמה חשבה על כל זה, והיא מעצבת לכם ערכה יפיפיה. מתנה מותאמת אישית עם מדבקות למתנות ולתבשילים של סבתא, מחברת בשביל לכתוב בה סיפורים לנכדים (או אולי חכמות והברקות שלהם), עפרון תואם, חותמת עץ איכותית- והכל מעוטר בצללית האמיתית של סבתא וארוז בקופסת עץ.
grandma gift set
grandma gift set2

ומה תאמרו על ערכה לאוהבי ספרים? (שכבר נמאס להם לקבל ספרים במתנה, מה גם שהם קראו את כולם עוד לפני שאתם הגעתם לחנות לקנות להם אותם…)
booklovers gift set

ולקינוח, מתנה מיוחדת-מיוחדת-מיוחדת למישהו שבאמת מאד אוהבים:
אוהבת אותך מא' ועד ת'.
וואו.
love you from a-z gift set
מודה ומתוודה שאני אישית חשבתי פעם על ייצור של מתנה מהסוג הזה. אני לא זוכרת למה זה לא קרה. באמת שמישהו צריך להקים כבר את "מוזיאון הרעיונות האבודים". יוני אחי ואני כבר יכולים למלא מחלקה שלמה…

ויש לנעמה עוד הרבה רעיונות. דברו איתה, אני בטוחה שהיא תגשים לכם יופי של מתנה לכל מטרה. הסגנון שלה כל כך מוקפד ומדוייק, בתשומת לב לפרטי-פרטים. אתם מכירים את המוטו שלי?! "היופי נמצא בפרטים!" אז זהו. והמתנה כל כך אישית, שמי שיקבל אותה, ישמח איתה באמת.

 

Be first to comment